بۆ ده‌ربرینی هه‌سته‌کان

الرئيسيةس .و .جبحـثقائمة الاعضاءالمجموعاتالتسجيلدخول

شاطر | 

كريستيانوش هةلة دةكات

استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
evel
سه‌رپه‌رشتیار
سه‌رپه‌رشتیار

ته‌مه‌ن : 29
شوێن : بايتةخت

مُساهمةموضوع: كريستيانوش هةلة دةكات   الأحد ديسمبر 06, 2009 11:06 am

ڕ
ۆناڵدۆ : هه‌موو مرۆڤێك دووچاری هه‌ڵه‌ ده‌بێته‌وه‌
- یاریزانی هێلی ناوه‌ڕاستی ڕیال مه‌درید و یاریزانی پورتوگالی کریستیانۆ ڕۆناڵدۆ دوای ئه‌وه‌ی له‌ یاری ڕیال مه‌درید به‌رامبه‌ر ئه‌لمێریا به‌ کارتی سور کرایه‌ ده‌ره‌وه‌ له‌ لێدوانێکیدا ڕایگه‌یاند که‌ به‌هه‌ر شێوه‌یه‌کبێت ئه‌و وه‌ك مرۆڤێك ده‌مێنێته‌وه‌ و مرۆڤیش دووچاری هه‌ڵه‌ ده‌بێته‌وه‌، وه‌ ڕۆناڵدۆ داوای لێبوردنی له‌ یاریزان ئۆرتتیز کرد و به‌ ده‌ربڕینێك ووتی “من مرۆڤم و هه‌ڵه‌م کرد، کاردانه‌وه‌که‌م به‌هۆی توندو تیژی ئۆرتیز بوو به‌رامبه‌ر به‌من وه‌ من پێشتر دوای ته‌واو بوونی یارییه‌که‌ داوای لێبوردنم له‌ ئۆرتیز و هاوڕێکانم کرد”
وه‌ سه‌باره‌ت به‌و لێدانی سزایه‌ی که‌ له‌ده‌ستیدا ڕۆناڵدۆ ووتی”من لێدانه‌که‌م له‌ده‌ستدا به‌ڵام ئه‌وه‌ گرنگ بوو دوای من ‌ که‌ریم تۆماری کرد”
شایه‌نی باسه‌ یاریزان ڕۆناڵدۆ دوای ئه‌وه‌ی له‌ یاری به‌رامبه‌ر ئه‌لمێریا گۆلی چواره‌می تۆمارکرد به‌هۆی له‌به‌رکردنه‌وه‌ی فانیله‌که‌ی کارتێکی زه‌ردی وه‌رگرت و دواتر به‌هۆی ڕوبه‌ڕو بوونه‌وه‌ و پێكدادانی له‌گه‌ڵ یاریزانی ئه‌لمێریا کارتی زه‌ردی دووه‌می وه‌رگرت و کرایه‌ ده‌ره‌وه‌ی یارییه‌که‌ وه‌ له‌ هه‌فته‌ی داهاتوو‌ی خولی ئیسپانی یاری ناکات به‌رامبه‌ر ڤالێنسیا
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
muhamed_goran
به‌رێوه‌به‌ری گشتی
به‌رێوه‌به‌ری گشتی

ته‌مه‌ن : 28
شوێن : bardarash

مُساهمةموضوع: رد: كريستيانوش هةلة دةكات   الأحد ديسمبر 06, 2009 11:32 am

ده‌ست خۆش رێبین گیان هه‌ر به‌رده‌وام بیت
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو http://kazhin.yoo7.com

كريستيانوش هةلة دةكات
استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1