کاژین
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بۆ ده‌ربرینی هه‌سته‌کان

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول

میسی توشی پێکان هات

2 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
kaefy1993

kaefy1993

ته‌مه‌ن : 31
شوێن : كوردستان

میسی توشی پێکان هات Empty
مُساهمةموضوع: میسی توشی پێکان هات   میسی توشی پێکان هات Emptyالخميس ديسمبر 10, 2009 3:17 am

به ناوی خوای گه وره ومیره بان

یاریزانی به رشه لۆنه و خاوه نی تۆپی ئاڵتونی دوێنێ شه و له گه ری کۆتایی خولی یانه پاڵه وانه کانی ئه ورپا به رامبه ر دینامۆکیه ڤ توشی پێکان هات له کاتی زیادکراوی یاریه که
له م باره یه وه سایتی تایبه ت به یانه ی به رشه لۆنه ڕایگه یاند که میسی به هۆی پێکانه وه له یاری داهاتوی یانه که ی له خولی ئسپانیا به رامبه ر ئیسپانیۆل به شداری ناکات به ڵام ماوه ی پێکانه ی تائێستا دیاری نه کراوه

میسی توشی پێکان هات I.aspx?i=laliga%2fnews%2fmessi11_koo

سه رجاوه ....ياريگا
evel
سه‌رپه‌رشتیار
سه‌رپه‌رشتیار
evel

ته‌مه‌ن : 36
شوێن : بايتةخت

مُساهمةموضوع: رد: میسی توشی پێکان هات   میسی توشی پێکان هات Emptyالخميس ديسمبر 10, 2009 10:06 am

دةستت خؤش بيت كاك كةيفي هيوا دارم بةردةوام بي لةسةر بلاو كردنةوةي بابةتي زا بة سوود دووبارة دةستت خؤش بيت میسی توشی پێکان هات Icon_cheers میسی توشی پێکان هات Icon_cheers میسی توشی پێکان هات Icon_cheers میسی توشی پێکان هات Icon_cheers میسی توشی پێکان هات Icon_cheers میسی توشی پێکان هات Icon_cheers
kaefy1993

kaefy1993

ته‌مه‌ن : 31
شوێن : كوردستان

مُساهمةموضوع: رد: میسی توشی پێکان هات   میسی توشی پێکان هات Emptyالخميس ديسمبر 10, 2009 1:47 pm

زۆر سوپاس بۆ په يامه كه ت ئيشالا به رده وام ده بم
به لام ئه م سايته هێشتا ماويه تی هيوا دارم زو ته واو بێت بێته ريزی يانه كورديه كان

میسی توشی پێکان هات
صفحة 1 من اصل 1