کاژین
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بۆ ده‌ربرینی هه‌سته‌کان

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول

كريستيانوش هةلة دةكات

2 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
evel
سه‌رپه‌رشتیار
سه‌رپه‌رشتیار
evel

ته‌مه‌ن : 36
شوێن : بايتةخت

كريستيانوش هةلة دةكات Empty
مُساهمةموضوع: كريستيانوش هةلة دةكات   كريستيانوش هةلة دةكات Emptyالأحد ديسمبر 06, 2009 11:06 am

ڕ
ۆناڵدۆ : هه‌موو مرۆڤێك دووچاری هه‌ڵه‌ ده‌بێته‌وه‌
- یاریزانی هێلی ناوه‌ڕاستی ڕیال مه‌درید و یاریزانی پورتوگالی کریستیانۆ ڕۆناڵدۆ دوای ئه‌وه‌ی له‌ یاری ڕیال مه‌درید به‌رامبه‌ر ئه‌لمێریا به‌ کارتی سور کرایه‌ ده‌ره‌وه‌ له‌ لێدوانێکیدا ڕایگه‌یاند که‌ به‌هه‌ر شێوه‌یه‌کبێت ئه‌و وه‌ك مرۆڤێك ده‌مێنێته‌وه‌ و مرۆڤیش دووچاری هه‌ڵه‌ ده‌بێته‌وه‌، وه‌ ڕۆناڵدۆ داوای لێبوردنی له‌ یاریزان ئۆرتتیز کرد و به‌ ده‌ربڕینێك ووتی “من مرۆڤم و هه‌ڵه‌م کرد، کاردانه‌وه‌که‌م به‌هۆی توندو تیژی ئۆرتیز بوو به‌رامبه‌ر به‌من وه‌ من پێشتر دوای ته‌واو بوونی یارییه‌که‌ داوای لێبوردنم له‌ ئۆرتیز و هاوڕێکانم کرد”
وه‌ سه‌باره‌ت به‌و لێدانی سزایه‌ی که‌ له‌ده‌ستیدا ڕۆناڵدۆ ووتی”من لێدانه‌که‌م له‌ده‌ستدا به‌ڵام ئه‌وه‌ گرنگ بوو دوای من ‌ که‌ریم تۆماری کرد”
شایه‌نی باسه‌ یاریزان ڕۆناڵدۆ دوای ئه‌وه‌ی له‌ یاری به‌رامبه‌ر ئه‌لمێریا گۆلی چواره‌می تۆمارکرد به‌هۆی له‌به‌رکردنه‌وه‌ی فانیله‌که‌ی کارتێکی زه‌ردی وه‌رگرت و دواتر به‌هۆی ڕوبه‌ڕو بوونه‌وه‌ و پێكدادانی له‌گه‌ڵ یاریزانی ئه‌لمێریا کارتی زه‌ردی دووه‌می وه‌رگرت و کرایه‌ ده‌ره‌وه‌ی یارییه‌که‌ وه‌ له‌ هه‌فته‌ی داهاتوو‌ی خولی ئیسپانی یاری ناکات به‌رامبه‌ر ڤالێنسیا
muhamed_goran
به‌رێوه‌به‌ری گشتی
به‌رێوه‌به‌ری گشتی
muhamed_goran

ته‌مه‌ن : 35
شوێن : bardarash

كريستيانوش هةلة دةكات Empty
مُساهمةموضوع: رد: كريستيانوش هةلة دةكات   كريستيانوش هةلة دةكات Emptyالأحد ديسمبر 06, 2009 11:32 am

ده‌ست خۆش رێبین گیان هه‌ر به‌رده‌وام بیت
https://kazhin.yoo7.com

كريستيانوش هةلة دةكات
صفحة 1 من اصل 1